Web Sitesi Yönetim Paneli

PROFESYONEL BİR WEB SİTESİNDE YÖNETİM PANELİNİN ÖNEMİ

Profesyonel bir web sitesi sahibi olan her işletme için en önemli noktalardan bir tanesi web sitesi yönetim panelidir. İşletmeler için hızlı ve istedikleri zaman web siteleri üzerinde ihtiyaç duydukları güncellemeleri, değişiklikleri yapabilmesini sağlayan web sitesi yönetim paneli programlama diline hakkında hiç bir bilgisi olmayan düz bilgisayar kullanıcıları için anlaşılır ve kolay bir yönetim paneli olmalıdır. Kullanımı oldukça kolay olan web sitesi yönetim panelleri üzerinden firmalar rahatlıkla ürün, hizmet ve ya projelerinde değişiklikler, fiyat güncellemeleri ya da proje görsellerinin olduğu galerilerde yeni görsel girişlerini rahatlıkla yapabilirler.

Web sitesi yönetim panelleri genellikle web sitesi içinde açılmış olan galeri sayfalarına, kategorilere, ürün sayfalarına, metin sayfalarına, video ve pdf içeriklerine, menü yönetimine, banner-slide yönetimine, iletişim sayfasına, site footer'ına, sosyal medya eklentilerine gibi önemli ve sık kullanılan bölümlerin tamamına erişim imkanı sağlar. Ancak dediğimiz gibi kaliteli bir şekilde hazırlanmış olan web sitesi yönetim paneli bu değişiklikleri hızlı ve akıcı bir şekilde yapılmasına imkan tanıyacak basitlikte ve kolaylıkta hazırlanmış olmalidir.

Barni Web Tasrım olarak tüm Türkiye genelinde müşterilerimizin kullanımına sunmuş olduğumuz kurumsal web siteleri ve e-ticaret web sitelerinde kaliteli ve profesyonel olarak hazırlanmış kullanım kolaylığı en üst düzeyde olan web sitesi yönetim panelimizi kullanmaktayız. Bu şekilde müşterilerimiz bulundukları her yerden web sitelerinin yönetimine erişebilmekte ve isteklerini hızlıca kendileri dahi çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

WEB TASARIM & GRAFİK TASARIM HİZMETLERİMİZ


KURUMSAL WEB TASARIM

E-TİCARET

LOGO TASARIM VE KURUMSAL KİMLİK