Kurumsal Web Tasarım

 

 

DEMOLAR

9 FARKLI PROFESYONEL WEB SİTESİNİN TAMAMINA HEMEN SAHİP OLUN...

Tüm Deomalarımızı Aşağıda ki Görsellere Tıklayarak İnceleyebilirsiniz.


TASARIM: ROMA

TASARIM: TOKYO

TASARIM: İSTANBUL
 

TASARIM: BARCELONA

TASARIM: DUBAİ

TASARIM: PARİS
 

TASARIM: NEWYORK

TASARIM: LONDRA

TASARIM: SYDNEY
 

 

 

SEO NEDİR ?

SEO (Search Engine Optimization) olarak kısa tanımı bilinen hizmettir. Web siteleri için uygulanan bu hizmetin Türkçe'de ki anlamı arama motoru optimizasyonu olarak bilinmektedir. SEO çalışmaları ile firmaların web sitelerinin hizmet verdikleri sektörlerde, ürettikleri ürün veya sundukları hizmetlerle ilgilenen kullanıcıların arama motorlarında yaptıkları arama terimleri ile çıkan sonuçlar sayfasının ilk sayfasında görünür olmaları sağlanır. Ancak SEO çalışmaları %100 ilk sayfa garantili çalışmalar olmadığı bilinmelidir. SEO çalışmaları ile web siteleri sektörel rekabete bağlı olarak mutlaka yukarılara gelmektedir. Ancak bunun gerçekleşme süresinin kısa sürede olması beklenmemeli ve uzun vadeli devamlılık gerektiren bir hizmet olduğunu bilmek çok önemlidir

SEO NEDEN ÖNEMLİDİR ?

Web sitesi kurulum aşamasında yapılan site içi SEO çalışmaları veya tek seferlik yapılan SEO çalışmaları yeterli olabileceği gibi çoğunlukla beklenen etkiyi sağlamazlar. Arama motorları web sitelerinin her zaman güncel olmasını ve iyi kallitede faydalı içerik bilgisi barındırmasına önem verir. Bu sebeple işinde uzman olan SEO analiz ve içerik üreticileri ile çalışmak çok önemlidir. Kaliteli SEO içerikleri ve blog girişleri ile yapılan çalışmalar, web sitenizi sürekli güncel tutarken aynı zamanda faydalı içeriklerle ilgili terimlerde yukarı çıkmanıza ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanıza fayda sağlayacaktır. SEO uygulamaları yapılan bir web sitesine sahip olmak işletmenizi rakiplerinize oranla arama motoru sonuçlarında daha üst sıralarda görünmesini sağlar ve iş hacminizi yada satışlarınızı ciddi oranda arttırır.

 

GOOGLE REKLAMLARI

Google reklamları, bu platforma reklam veren işletmelerin, reklam içeriklerinin arama sonuçlarının en üstünde görüldüğü bir dijital pazarlama hizmetidir. Mevcut bir web sitesi olan veya yeni bir web sitesi yaptırmış olan işletmelerin, arama motorlarında organik sonuçlarda beklediği faydayı sağlayamaması durumunda kullandıkları yöntemlerin başında gelmektedir. Google reklamları sayesinde işletmeler hızlıca en görünür alanda görünerek, potansiyel müşterilere erişme imkanı sağlar. Google reklamlarının bir çok önemli reklam ayarı vardır. Bu ayarlar ve reklam stratejileri işinde uzman dijital pazarlama uzmanlarınca yapılmalıdır. Aksi durumda reklam için ayırılan reklam bütçesi negatif tıklamlar ile harcanarak sonuç almaktan uzak boşa harcanan bir maliyete dönüşebilir.

Barni Web Tasarım olarak Google reklamlarında doğru adımlarla işletmelerin reklam kurulumlarını sağlıyoruz. Devamlı yapılan takip, kelime analizi, rekabet durumu ve optimizasyon puanı takibi ile işletmelerin bütçelerinden en verimli şekilde yararlanarak ticari kazanç sağlamaları için çalışıyoruz.

 

 

İletişim

Değerli müşterimiz lütfen siparişiniz ile ilgili detayları açıklama kısmına girerek belirtiniz en kısa sürede siparişinize karşılık sizinle iletişime geçilecektir.

İletişim Formu