Web Tasarım

İşletmelere çözüm odaklı, işlevsel web tasarım hizmeti sunuyoruz.
Yüksek hızda çalışan, bant ve kota limiti bulunmayan, yönetim panelli, Google dostu altyapıya sahip
100% mobil uyumlu web sitelerine sahip olmanızı sağlıyoruz.

PROFESYONEL WEB TASARIM HİZMETİ | 500+ PROJE DENEYİMİ

Size Özel

 

Web tasarımları işletmeye özel içerik bilgilerine sahip olmalıdır. Hem tasarım sürecinde kullanılan yazılım teknikleri hem de web sitenizi oluşturan sayfaların içeriğindeki bilgiler işletmeye özel olarak hazırlamaktayız. Google her zaman özgün içeriğe sahip web sitelerini sever ve bu noktada ihtiyaçlarınız doğrultusunda size özel SEO içerikleriyle beraber web sitenizi tasarlıyoruz.

Mobil Uyumlu

 

Web sitelerinin içeriğinde bulunan tüm yazıların, görsellerin ve tüm fonksiyonlarının her ekran boyutuna sahip cihazdan tam ve görünür şekilde görüntülenmesine mobil uyumluluk denir. Günümüzde her 3 kişiden 2'si web sitelerine mobil cihazlar üzerinden erişmektedir. Doğru kurgulanmış bir web tasarımı için ilk koşul %100 mobil uyumlu olmasıdır.İşletmeniz için herşeyi ile düşünülmüş mobil uyumlu web sitenizi tasarlıyoruz.

SEO Odaklı

 

SEO Türkçe karşılı olarak "Arama Motoru Optimizasyonu" olarak adlandırılmaktadır. İşletmeler için web tasarı hizmeti satın alırken en önemli kriter Google platformunda arama sonuçlarında ne kadar etkili bir web sitesine sahip olacaklarıdır. Web sitenizi gelişmiş SEO tekniklerine göre hazırlıyor bu noktada size özel ve özgün içerik çalışmaları yapıyoruz. İşletmeniz için önemli olan anahtar kelimeler üzerinden görünür pozisyonda yer almanız için çalışıyoruz.

Yönetim Paneli ve Teknik Destek

 

Markanız için hazırladığımız web taarımının kolay yönetilebilir ve erişilir olması için Türkçe yönetim paneli ile size teslim ediyoruz. İşletmeler yönetim paneli sayesinde web sitelerinde diledikleri zaman gerek gördükleri değişiklikleri rahatlıkla yapabilir. Aynı zamanda profesyonel teknik destek ihtiyacınız için her zaman ulaşılabilir web tasarım ajansı hizmeti sunuyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızda uzman desteği veriyouz ve iletişim kanallarımızdan bize her zaman ulaşabilirsiniz

Fiyat Teklifi İsteyin

Web Tasarım, Google Reklamcılığı, Logo Tasarımı, Katalog ve Kartvizit Tasarımı, Google İşletme Kaydı Oluşturma ve Seo Hizmetlerini Profesyonel Olarak Sunmaktayız. İşletmeniz İçin İhtiyaç Duyduğunuz Tüm Dijital Pazarlama Çözümleri İçin Fiyat Teklimizi Alın

Merak Edilenler

 

Web tasarım hizmetimiz hakkında merak ettiğiniz her konuyu sizi yormayan kısa bilgilerle cevaplamaya çalıştık. Tecrübelerimize dayanarak en çok duyduğumuz müşteri soruları ile ilgili sorular ve cevapları aşağıda bulunmaktadır.

Web tasarım,bu alanda uzmanlaşmış web tasarımcılar tarafından programlama dilleri kullanılarak hazırlanan dijital bir üründür. Bu ürün dijital dünyada markaların tanıtım ve reklamlarını yapmak için kullandığı en temel pazarlama aracıdır. İyi kurgulanmış bir web sitesi ile işletmeler, müşterilerinin ve potansiyel müşterilerinin ilgili arama terimleri sonucu ön sayfalarda listelenerek karşılarına çıkarlar. Günümüzde bir ürün veya hizmet hakkında bilgi arayan, kurumun güvenilirliği hakkında bilgi edinmek isteyen herkes ilk önce işletmenin web sitesini ziyaret etmektedir. Dolayısıyla web tasarım günümüzde her işletme için en önemli ticari faaliyet unsurudur.

web tasarım süreci işletme ile karşılıklı görüşmeler neticesinde şekillenerek başlamaktadır. Öncelikle işletmelerimizin istek ve ihtiyaçlarını dinliyoruz. Akabinde işletmenin bulunduğu sektörle ilgili analizlerimizi yaparak oluşturulacak olan web tasarım planını müşterilerimize sumaktayız. Sunulan plan çerçevesinde markanıza özel web tasarım çalışması tarafımızca başlatılmakta, doğru web sitesi kurgusu ile taahhüt edilen proje zamanı içerisinde teslim edilmektedir.

Bir çok hazır web sitesi istenilen sonuçları verememktedir. Genellikle düşük bütçeli oldukları için tercih edilen hazır web sitelerinde taarımın kaynak kodlarına erişim, istenilen düzenlemelerin sağlanması veya seo hedeflerinde başarısızlık görülmektedir. Ancak lisanslı ve profesyonel altyapıya sahip hazır bir web sitesi ile başarı mümkündür. Barni Web olarak sunmuş olduğumuz hizmet tamamen esnek yapıya sahip hazır web sitesi hizmetidir. Tüm yazlım ve kaynak kodaları tarafımızca hazırlanmış, erişimin %100 olduğu, Google'ın tüm standartlarını karşılayan ve tasarım kısmında esneklik sunduğumuz paketlerimiz ile işletmelerimiz kendisine özel ve işlevsel web sitelerine çok hızlı bir süre içerisinde sahip olmaktadır.

Profesyonel web tasarım ürünlerimizin tamamı Türkçe yönetim paneline sahiptir. Bu yönetim paneli aracılığı ile müşterilerimiz web sitelerinde yapmak istedikleri değişiklikleri kendileride rahatça yapabilmektedir.

Günümüz şartlarında web sitelerinin mobil uyumlu olmaması düşünülemez. Müşterilerimiz senduğumu web tasarım hizmeti %100 mobil uyumlu web tasarım çalışması olarak sunulmaktadır. Web siteniz masaüstü, tablet ve akıllı telefonlar dahil her platformda en doğru şekilde görüntülenecektir.

Web tasarım dijital bir üründür. Bu dijital pazarlama ürünü aynı zamanda uzmanlık isteyen bir yapıdır. İşletmeler için web tasarım çalışmalarında en büyük problem gerekli olduğu zaman web tasarımcıdan yeterli desteği alamamak yada hiç destek alamamaktır. Bu nedenle bir çok web sitesi işlevsiz veya güncel olmayan bir halde kalmaktadır. Biz müşterilerimiz ile sözleşmeli bir şekilde çalışmaktayız. Bu doğrultuda taahhüt ettiğimiz gibi ihtiyaç duyulan her an her konuda teknik destek ve danışmanlık hizmetimizi işletmelerimiz için kesintisiz olarak sunuyoruz.

Web tasarım yapım süresi her işletme için farklılık göstermektedir. Bunda ki en büyük 2 etken, birincisi işletmenin gerekli web sitesi içeriklerini hazırlayıp temin etme süresi, ikincisi web sitesine yerleştirilecek olan içeriklerin sayısı. Bazı işletmeler 15-20 ürüne sahip olup 7-8 sayfalık bir web sitesi yeterli olmaktadır. Fakat bazı işletmelerin 750 ila 1000 adet arasında ürünü bulunmaktadır ve 50'den fazla sayfadan oluşan bir web sitesine ihtiyaç duyabilirsler. Tüm bu etkenler web tasarımın tamamlanma süresini etkilemektedir. Ortalama olarak standart içeriğe sahip 8 ile 20 sayfa arasında bir web sitesi 15-20 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Web tasarımı yaptıran her işletmenin ilk hedefi, işletmenin bulunduğu sektör içerisinde önemli olan anahtar kelimelerde Google arama motorunda görünür olabilmektir. Doğru kurgulanmış bir web sitesi ile bu mümkündür. Ancak bir web sitesinin arama sonuçlarında ön plana gelmesi kolay bir işlem değildir. Web sitenizin anahtar kelimelerinizde görünür olmasını istiyorsanız web sitenizin kurulum aşamasında ve sonrasında Seo çalışmasının yapılması çok önemlidir. Yapılacak olan seo uygulamalarından sonra web sitesi sektörel rekabete bağlı olarak değişecek süre içerisinde arama motoru sonuçlarında ön sayfaya ulaşacaktır. Barni Web olarak seo uzmanlığımız ile işletmenize en fayda sğlayacak içerikleri oluştıuruyor, rakip analizleri yapıyor ve web sitenizin makul sürelerde görünür olmasını sağlıyoruz.

Web tasarımı fiyat teklimizi sunarken bir çok etkeni göz önüne alarak sunmaktayız. Web tasarım fiyatlarını belirleyen en önemli faktörler, istenilen tasarım özellikleri, web sitenin içerik yoğunluğu, seo uygulaması, web sitesinde kaç adet dil seçeneği bulunacağı gibi çalışma süresini ve işlem yoğunluğunu belirleyecek olan faktörlerdir. Barni Web olarak müşterilerimize bir çok özelliği ve hizmeti içerisinde barındıran profesyonel web tasarım çalışmasını tüm işletmeler için sabit fiyat politikası ile sunmaktayız. Web tasraım fiyatımız belirli standart içerik özellikleri ile belirlenmiş olup daha uzun süreli çalışmaya etken olacak faktörlere göre web tasarım fiyat teklifimiz işletmeye özel olarak belirlenmektedir.

Hizmet Bölgelerimiz

 

Web tasarım hizmetimiz hakkında merak ettiğiniz her konuyu sizi yormayan kısa bilgilerle cevaplamaya çalıştık. Tecrübelerimize dayanarak en çok duyduğumuz müşteri soruları ile ilgili sorular ve cevapları aşağıda bulunmaktadır.

KURUMSAL WEB TASARIM YAPTIRMAK İSTİYORUM
E-TİCARET WEB SİTESİ YAPTIRMAK İSTİYORUM