WEB TASARIM

Teknolojinin ve bilişim her geçen gün hayatımıza çok daha derinden intikal ettiği günümüzde tüm ticari uygulama,satış ve tanıtım hizmetleri de artık internet üzerinden sağlanmaktadır.Günümüzde firmalar hedefledikleri kitlelere daha çabuk ulaşabilmek için kurumsal bir web sitesine çok ihtiyaç duymaktadırlar.

Başta arama motorları ve sosyal medyalar olmak üzere neredeyse tüketicilerin tamamı bu kanalları kullanmaktadır.Dolayısı ile büyük,küçük ve orta ölçekli tüm ticari kuruluşlar bu mecralarda sektörel bazda görünür olmaya ve markalaşmaya çok önem vermektedir.

Kurumsal bir web sitesi edinmekte bu işin başlangıcı olmaktadır.Kurumsal bir web sitesi günümüzde bir ticari işletmenin reel ofisinden çok daha işlevsel,yenilenebilir ve çok daha büyük kitlelere ulaşma imkanı sağlayan bir ofis halini almıştır.Bu web sayfaları günümüzde en çok kullanılan arama motoru olan Google ile dost bir alt yapıya sahip olmalı ve Google'ın sağladığı reklemcılık hizmetleri için uygun platformu oluşturmalıdır.

Bu şekilde firmalar ticari kazançlarının büyük kısmını kurumsal web siteleri ve e-ticaret siteleri üzerinden başarı ile gerçekleştirmektedir.