BARNİ WEB TASARIM

                                       

HAYALİNİZDEKİ WEB SİTENİZİ DAKİKALAR İÇERİSİNDE YAYINLIYORUZ..

2009 yilindan bu yana Web Tasarım alanında profesyonel olarak hizmet veren Barni Web Tasarım çalışma alanlarını genişletmeye ve müşterilerinin memnuniyetlerini arttırmaya tüm hızıyla devam ediyor.

Online çalışma projesiyle tüm Türkiye genelindeki şirket ve kuruluşların gereksinimi olan web sitelerini, dijital reklamlarını ve kurumsal imajlarini makul bütçeler ile yeniden yaratiyor.

Güleryüze, sıcaklığa ve düşüncelere önem veren ekibimiz ile birlikte müşterilerimizin güvenlerini ve memnuniyetlerini kazanmak için elimizden geleni yapıyoruz.Yapmış olduğumuz projeler sayesinde müşterilerimize dijital platformda ticari artışlar elde etmelerini sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz. 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında hizmetleri üretmek,beklentilerini sağlamak,reklam ihtiyaçlarına cevap vermek.

VİZYONUMUZ

Internet Reklamcılığı sektöründe, kaliteli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe sık tercih edilen öncü bir şirket olmak.

DEĞERLERİMİZ

Güvenilirlik,
Yüksek sorumluluk duygusu,
Deneyim,
Kalite bilinci,
Sürekli gelişim inancı,
İş ahlakına bağlılık,
Müşteri memnuniyeti

KURUMSAL KİMLİĞİNİZE UYGUN, MODERN VE LİSANSLI 9 FARKLI KONSEPT TASARIM

Kurumsal kimliğinize uygun konsept tasarımlarımız ve dinamik kullanıcı arayüzü ile hedef kitlenizi etkileyin.

ARAMA MOTORU DOSTU

Zengin SEO (Arama motoru Optimizasyonu) uyumu ile hedef kitlenizin arama motorlarında size daha hızlı ulaşmasını sağlayın.

YÜKSEK GÜVENLİK VE GÜNLÜK YEDEKLEME

Siteniz yüksek güvenlikli sunucularda yayınlanır. Ayrıca siteniz tüm olumsuz durumalara karşı günlük yedeklenir.

SOSYAL MEDYA ENTEGRASYONU

Facebook,Twitter,Youtube,İnstagram gibi sosyal mecralarda markanızı hedef kitlenize ulaştırır, interaktif iletişim halinde olur, kampanyalarınızı, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi daha çok kişiye duyurulmasını sağlar.

%100 MOBİL UYUMLU TASARIMLAR

Mobil cihaz kullanıcılarının zamanları genellikle kısıtlıdır. İnternet'te yapacakları işlemleri, gün içindeki diğer işlerinin arasına sıkıştırırlar. Hızlı bir mobil site ile birçok ziyaretçiyi müşteriye dönüştürebilirsiniz.

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

İnternet pazarlamaları ve bilişim konusunda iş ortaklarımıza ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz.Konusunda uzman ekibimiz sayesinde en hızlı ve pratik çözümleri sizler için araştırıyoruz.