Barni Web

BARNİ WEB TASARIM: Dijital Dönüşümde Güvenilir İş Ortağınız...

2009 yılından itibaren web tasarım ve dijital reklamcılık sektöründe çalışmaya başlayan ekibimiz 4 yıl sonunda edindiği bilgi ve tecrübelerini kendi markası altında sunmaya karar verdikten sonra 2013 yılında Barni Web Tasarım olarak sektöre kendi markamız altında giriş yaptık.

Yenilikçi fikirlerimizi sunarak hazırladığımız web tasarım ve yazılım geliştirme ürünlerimizle beraber işletmelerin temel ihtiyaçları arasında bulunan logo tasarım, kartvizit tasarım, katalog tasarım, antetli kağıt, sunum dosyaları, iş kıyafetleri ve tanıtım promosyon ürünleri gibi kurumsal kimlik çalışmalarımızı grafik tasarım hizmetlerimiz kategorisi altında müşterilerimize baskıya hazır ve baskı işlemi tamamlanmış olarak sunmaktayız.

İşletmelerin potansiyellerinin kurucularının ve çalışanlarının umudu, hevesi, azmi ve inancı kadar olduğuna inan Barni Web Tasarım ailesi olarak ilk başladığımız günkü umut, heyecan, istek ve azimle yeni ve işlevsel projeler yaratmak için çalışıyoruz. Dijital reklamcılık sektöründe ve işletmelerin markalaşması yönünde vazgeçilmez bir partner olmak bizler için en büyük kazançtır.

Yıllar içinde kendimiz büyürken, gelişirken ve olgunlaşırken dijital reklamcılığın ve web tasarım teknolojilerininde gün ve gün hayatlarımızda daha fazla yer kaplamaya başladığını, büyüyüp geliştiğini izledik. Hiçbir zaman gelişmenin yeniliklerin asla durmayacağını ve öğrenecek her zaman çok şeyimiz olduğunu anladık.

İzmir aşığı insanlar olarak şehrimize ve şehrimizin işletmelerine iş yaşamlarında gereken dijital dönüşümü gerçekleştirmeleri için güvenilir bir marka olduk. Bununla beraber sadece İzmirle kalmadı çalışmalarımız. Çalışmalarımız ve projelerimiz büyüyerek başta İstanbul olmak üzere ülkemizin bir çok şehrine ulaştı.

Bununla da kalmayarak büyüyen müşteri portföyümüzü uluslararası boyuta ulaştırdık. Almanya, Fransa, İsviçre, İngiltere gibi Avrupa ülkerinde yaşayan ve işletme sahibi olan Türk işletmecilerimize web tasarım, grafik tasarım, internet reklamcılığı alanlarında hizmet noktası olduk.

Bizler sevdiği işi yapan ve yaptığı her işten keyif alırken yeni bilgiler öğrenen bir ekibiz. İnsan sevdiği işi yaparsa bir gün bile çalışmış sayılmazmış derler. Bizlerde kendimizi bu şekilde görüyoruz. Tüm müşterilerimizin dijital dönüşümlerinde ve web sitesi hizmetlerinde gerçekleştirilen projeleri hazırlarken, kendi işimiz gibi sahiplenerek en doğru çözümleri üretmek için gayret gösteriyoruz.

HİZMETLERİMİZ


KURUMSAL WEB TASARIM
 

E-TİCARET WEB SİTELERİ
 

GRAFİK TASARIM
 

SEO ÇALIŞMALARI