Grafik Tasarım

Grafik Tasarım, her kurum ve kuruluş için en önemli tanıtım ve reklam hizmetlerini içinde barındıran tasarım hizmetidir. Grafik tasrım çalışması işletmenin markalaşması ve kurumsal kimliğini oluşturması için yapılan profesyonel tasarım hizmetidir. Grafik tasarım çalışmaları ile potansiyel müşterilirinizin aklında kalıcı görsellere ve imza sloganlara sahip olursunuz. Barni Web Tasarım olarak kurumsal kimlik, tanıtım ve reklam çalışmalarında profesyonel çözümlerimizi sunuyoruz.

MARKANIZ ASLA AKILDAN ÇIKMAYACAK ...

GRAFİK TASARIM NEDİR?

 

Grafik tasarım, bir dizi dijital tasarım uygulamasının genel adıdır. Grafik tasarım hizmeti işinde uzman grafik tasarımcı tarafından profesyonel tasarım programlarında hazırlanır. Bu programlardan en sık kullanılanlar Corel Draw, Adobe İllustrator ve Photosop tasarım programlarıdır. Grafik tasarımcı, markanın daha akılda kalıcı olabilmesi ve ilgi çekmesi için işletmeye ait kurumsal kimlik ürünlerini hazırlar. Barni web tasarım olarak bizde müşterilerimize markalarına özel, özgün marka tanıtım ürünlerinin tasarımlarını profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız.

GRAFİK TASARIM SÜRECİ NASIL İŞLER?

 

Öncelikle işletmenin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kaç çeşit grafik tasarım hizmeti ihtiyacı olduğu belirlenir. Logo tasarım, kartvizit tasarım, katalog tasarım gibi tasarım çalışmaları için firmanın mevcut kurumsal renkleri varsa talep edilir, Tamamen yeni bir marka kimliği oluşturma çalışması yapılacaksa firmanında istekleri ve düşünceleri çerçevesinde kurumsal renkler belirlenir. Bu doğrultuda markaya ait tüm çalışmalar özgün ve firmaya özel olarak hazırlanıp işletmenin onayına sunulur.

GRAFİK TASARIM ÜRÜNLERİ NELERDİR?

 

Grafik tasarım ürünleri, işletmelerin marka bilinirliğini arttırmak üzere hazırlanan dijital tasarım ürünleri olup bu ürünlerin tamamı baskıya hazırdır. Bu şekilde işletmenin istediği adetlerde grafik tasarım ürünleri matbaa veya dijital baskı merkezlerinde basılarak matbuu bir ürüne dönüşmektedir.

Garfik tasarım ürünleri şunlardır:

  • Logo Tasarım

  • Katalog Tasarım

  • Kartvizit Tasarım

  • Antetli Kağıt

  • Diplomat Zarf

  • Promosyon Ürünleri


  •  

GRAFİK TASARIM FİYATLARI

 

Grafik tasarım fiyatları, için sabit bir fiyat belirtmek pek kolay değildir. Genellikle her marka için aynı yoğunlukta veya özellikte çalışma yapılmamaktadır. Grafik tasarım fiyatlarını belirleyen en önemli faktörler, tasarımın karmaşıklığı, adet/sayfa sayısı ve çalışma süresidir. Çalışma süreci ne kadar uzun olursa grafik tasarımcı için çalışma saati/ücret oranında fiyat artışı olacaktır. Barni web tasarım size en uygun grafik tasarım fiyatlarını uzman tecrübesi ile beraber sunmaktadır.

TEKLİF İSTEYİN

Avantajlı ve Uygun Fiyatlı Tekliflerimizi Size Sunmak İçin Bize Ulaşın.