Google İşletme Kaydı Oluşturma

Google işletme kaydı, işletmenizin sektörünüzle alakalı yapılan arama terimlerinde google haritalar bölümünde görüntülenmesini sağlar. Burada görüntülenen işletmelere kullanıcılar tarafından ulaşılması daha kolaydır. İşletme profilinizde vereceğiniz bilgilerle, hizmetlerinizi aratan potansiyel müşterilere, sizi telefonla arama, yol tarifi alma ve web sitenize erişme imkanı verebilirsiniz.

İŞLETMEİNİZ HEMEN GOOGLE HARİTARALDA YERİNİ ALSIN...

GOOGLE İŞLETME KAYDININ AVANTAJLARI NELERDİR?

 

Google işletme kaydı, tüm dünyada küçük ve büyük işletmelere dünyanın en çok kullanılan arama motoru gooogle ve google haritalar platformunda yer alma imkanı sunmaktadır. Bu durum hem işletmelere hem de kullanıcılara büyük avantajlar sunmaktadır. Bu durumu hizmet arayan bir kişi olduğunuzu varsayarak örnek olarak anlatalım. Diyelim ki İzmir Çiğli'de yaşıyorsunuz ve evinizde bir tesisat problemi yaşamaktasınız. Özellikle su tesisatı gibi problemler acil çözüm gerektirmektedir. Hemen telefonunuzu elinize aldınız ve google'da tesisatçı kelimesi üzerinden arama yaptınız. Arama sonuçlarında haritalı şekilde çıkan google işletme kayıtları size telefonunuz aracılığı ile bulunduğunuz bölge olan İzmir Çiğli'de ki tesisatçıların telefon, adres ve web sitesi gibi temel bilgilerini gösterir. Siz de dışarı dahi çıkmadan probleminizi çözecek tesisatçıya ulaşmış olursunuz. Bu örnekte görüldüğü gibi işletme kaydı hem kullanıcı için bir konfor sunar hem de reel işletmelerin potansiyel müşterilere erişmesi için bir fırsat sunar.

GOOGLE İŞLETME KAYDINI NASIL AÇARIM?

 

Google işletme kaydı açılışı, işleminizi sizin için biz yapıyoruz. Yıllara varan deneyimimiz ile işletme profilinizi en doğru şekilde oluşturuyor ve hızla yayınlanması için gereken tüm işlemleri tamamlıyoruz. Google işletme profiliniz hazır olduğunda artık potansiyel müşterilerinize erişmek için hazır olacaksınız. Google işletme profili aracılığı ile müşterilerinize, iş yerinizin açılış ve kapanış saatini, adresini, konumunu gösterebileceksiniz. Kullanıcılar işletmenize ait görselleri ve şirket logonuzu görebilir. Google haritalar aracılığı ile iş yerinize yol tarifi alabili, tek bir dokunuşla sizi arayabilir, anlık mesajlaşma gerçekleştirebilir veya işletmenizi daha yakından tanımak için web sitenizi ziyaret edebilirler. Ayrıca müşterilerinize ne tür bir hizmet sunduğunuzu, adrese hizmet götürdüğünüzü veya sadece mağazada hizmet verdiğinizi belirtebilirsiniz. Barni Web Tasarım olarak size bu alanda ki uzmanlığımızı sunarak işletmenizin dijital kimliğini tamamlamanızda partneriniz olmak için sabırsızlanıyoruz.

TEKLİF İSTEYİN

Avantajlı ve Uygun Fiyatlı Tekliflerimizi Size Sunmak İçin Bize Ulaşın.