Web Tasarım Altın Paket

9 FARKLI PROFESYONEL WEB TASARIMININ TAMAMINA HEMEN SAHİP OLUN...

Tüm Demolarımızı Aşağıda ki Görsellere Tıklayarak İnceleyebilirsiniz.

 

FİYAT: 05/02/2019 - 15/03/2019 TARİHLERİ ARASINDA 1990 TL + KDV YERİNE 

 

KAMPANYA DAHİLİNDE SADECE 15000 TL + KDV 

 

 

 
 
 
 
 

 

Şirketler de Profesyonel Web Sitelerinin Gereklilikleri

Günümüzde firmalar için kurumsal bir web sitesi kullanımı efektif olarak gerçek ofis ve iş yerlerinizden daha etkili bir kullanım alanına sahiptir.Bulunduğunuz ve faaliyet gösterdiğiniz konumlarda reel müşterilerin ihtiyaç duydukları hizmeti karşılayabilmek amacı ile size ulaşmasının en kısa yolu durumuna yükselmiştir.

İzmir de web tasarım’ın markalarından biri haline gelmiş olan Barni Web Tasarım bir İzmir Web Tasarım Firması olmasına karşın tüm Türkiye de firma ve kuruluşlara profesyonel web tasarım hizmeti sunmaktadır.Bu sayede müşterilerimiz internet ortamında kurumsal yüzlerini en iyi şekilde sunabildikleri gibi yeni müşteri ve iş ortaklarına da erişebilmenin ayrıcalığını yaşamaktadırlar.

Kurumsal bşr web sitesi sahibi olurken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de firmanın sahip olacağı web sitesi üzerinden gerçekleştirmek istediği amacının net olmasıdır.Ürün veya hizmetlerin internet üzerinden son kullanıcıya satışı veya detaylı sunumu gibi kriterlerin net olarak belirlenmesi çok önemlidir.

Buna ek olarak günümüzde 7’den 70’e herkesin kullanımında olan akıllı cihazlara da web sitenizin uyumlu olması müşterilerinizin size her platformdan sağlıklı sayfa yapılarından ulaşabilmesi açısından da çok önemlidir.

%100 mobil uyumlu web tasarımları ve profesyonel alt yapısı olan web siteleri ile Barni Web Tasarım olarak sizleri de kaliteli hizmet anlayışımızla tanışmaya ofisimize bekliyoruz.