Kurumsal Web Sitesi Yaptırmak

KURUMSAL WEB TASARIM HİZMETİ NEDİR?

Kurumsal Web Siteleri satış özelliği barındırmayan, firmaların ürün, hizmet veya projelerini tanıttıkları web tasarımlarıdır. Barni Web Tasarım İzmir’de profesyonel tabanlı web tasarım hizmeti vermekte olup kurumsal web sitesi kategorisinde Tüm Türkiye genelinde sunduğu hizmetlerle günümüz teknolojisinin gerektirdiği sistemsel altyapıları barındıran, modern web sitesi ürünlerini sunmaktadır.

Kurumsal web siteleri ürün, hizmet veya proje tabanlı hizmet sunan firmaların bu ürün, hizmet veya projelerini lanse etmek amacıyla kullandıkları web sitesi modelleridir. Bu web sitelerinin direkt amacı firmanın sunduğu hizmetleri ve ürünleri kendi hedef kitlesinde ki müşteri tabanına ulaştırabilmektir. Ürün veya proje tabanlı çalışan firmaların hizmetlerini satış harici olarak bu hizmetlerin teknik detayları, açıklamaları, pdf katalogları, proje portfolyo sayfaları gibi ürün veya proje sayfalarında sunulması amacıyla kurumsal web siteleri hazırlanır.

İnşaat, mimarlık, ısıtma-soğutma sistemleri, pvc alüminyum doğrama sistemleri, gıda ürünleri üreticileri, cafe ve pattiserie, metal ve makine imalat ve satış, eğitim kurumları, mobilya ve ahşap ürünleri, doktor, güzellik merkezleri, dekorasyon ve tadilat, mutfak ve banyo uygulayıcıları, otomotiv yedek parça imalat, plastik ve ambalaj gibi birçok sektörden onlarca firmanın kullanmayı tercih ettikleri web sitesi tipi kurumsal web siteleridir. 

Kurumsal web sitesi sahibi olan firmaların tamamı ürün ve hizmetlerini kendi etki çevrelerinin dışına sunabilmek ve firmasını tanımayan müşteri kitlelerine ulaşabilmek amacıyla Google gibi arama motorlarında iyi bir performans beklentisi içerisindedir. Dünyanın en büyük arama motoru olan Google tüm web sitelerini kendi algoritmasında ki parametreler doğrultusunda indexlemektedir. Hangi web sitesinin kaçıncı sayfa ve sıralamada olacağına Google karar vermektedir. Dolayısıyla firma web sitelerinin iyi bir tarama performansına sahip olması için donanımsal olarak Google kriterlerine uyumlu olması oldukça önemlidir. Bunlardan bazıları web sitesinin yazılım dili, mobil uyumluluk performansı, web sitesinin barındığı hosting (sunucu) kalitesi, SSL güvenlik sertifikası kurulumu gibi profesyonel web sitesi özellikleridir.

Barni Web Tasarım olarak tüm Türkiye genelinde onlarca sektörden yüzlerce firmaya sunduğumuz profesyonel web sitesi çalışmaları içerisinde en yaygın olarak kullanılan web sitesi modeli kurumsal web siteleridir. Web sitesi hizmetlerinde en uygun fiyat politikasını ve kaliteli ürün ve içerik destek hizmetlerini bir arada sunmaktayız. Kurumsal web sitesi ürünlerimizi incelemek için profesyonel web sitesi paketimiz olan Altın Paket’imizi hemen inceleyebilirsiniz.

 

9 FARKLI PROFESYONEL WEB SİTESİNİN TAMAMINA HEMEN SAHİP OLUN...

Tüm Deomalarımızı Aşağıda ki Görsellere Tıklayarak İnceleyebilirsiniz.

 

TEKLİF ALIN  

 


TASARIM: ROMA

TASARIM: TOKYO

TASARIM: İSTANBUL
 

TASARIM: BARCELONA

TASARIM: DUBAİ

TASARIM: PARİS
 

TASARIM: NEWYORK

TASARIM: LONDRA

TASARIM: SYDNEY
 
İLETİŞİM

Değerli müşterimiz lütfen siparişiniz ile ilgili detayları açıklama kısmına girerek belirtiniz en kısa sürede siparişinize karşılık sizinle iletişime geçilecektir.

 

İletişim Formu