E-Ticaret Sitesi Yaptırmak

Profesyonel bir e-ticaret web sitesine sahip olarak işinizi hemen internete taşıyın.
İşletmenizin ihtiyaçlarına özel olarak kurgulanmış
e-ticaret web sitesi ile satışlarınızı arttırın.

E-Ticaretin Avantajlarla Dolu Dünyasını Keşfedin...

Size Özel

 

E Ticaret web sitesi işinizi hızla büyütmenize yardımcı olacak sanal mağazanızdır. Sektörünüze ve ürünlerinize özel olarak dijital dünyadaki mağazanızı inşa ediyoruz. Vitrin ürünleriniz, stok durumunuz, satış fiyatlarınız ve özel kampanyalarınız dahil isteklerinizi e ticaret web sitenizde sanal mağazanıza entegre ediyoruz.

Ödeme Modülü

 

Tercih edeceğiniz ödeme modülünü e ticaret sitenizde kullanabilirsiniz. PayTr ve İzyco en yaygın kullanılan online ödeme alma araçlarıdır. Web sitenize entegre edeceğimiz tercih ettiğiniz sanal pos ile hemen e ticaret web sitenizden ödeme almaya başlayabilirsiniz.

SEO Odaklı

 

E-ticaret seo uygulamaları web sitenizi inşa ederken uyguladığımız en önemli çalışmaların başında gelir. E ticaret siteniz tamamen hazır hale gelinceye kadar ve satışa başladıktan sonra ürünleriniz dikkate alınarak e ticaret seo çalışmasını yapıyoruz. Böylece sizin için önemli olan tüm ürünlerinde arama terimlerinde görünmenizi sağlıyoruz.

Yönetim Panelli E-Ticaret Sitesi

 

E-ticaret web tasarımları'nın en önemli özelliği hızlı açılış sayfasına sahip olması, her ekrana uygun responsive (mobil uyumlu) tasarıma sahip olması ve yönetim paneli bulunmasıdır. Hazırladığımız yönetim panelli e-ticaret web siteleri ile işletmelerimiz, satışta olan ürünlerinde fiyat veya bilgi güncellemesi yapabilir, yeni ürünlerini ekleyebilir.

Fiyat Teklifi İsteyin

Hemen ihtiyacınız olan E Ticaret web sitesine sahip olmak için bize ulaşın. Size sunacağımız avantajlı fiyat teklifimiz ile rakiplerinizin arkasında kalmadan hızla e ticaret dünyasına adımınızı atın.

Merak Edilenler

 

Web tasarım hizmetimiz hakkında merak ettiğiniz her konuyu sizi yormayan kısa bilgilerle cevaplamaya çalıştık. Tecrübelerimize dayanarak en çok duyduğumuz müşteri soruları ile ilgili sorular ve cevapları aşağıda bulunmaktadır.

E-ticaret web sitesi, işinizi gerçek dünyadan alıp sanal dünyaya taşıyan dijital pazarlama aracıdır. Profesyonel bir e-ticaret web sitesi yaptırmak için bu alanda uzmanlaşmış web tasarım ajansı ile çalışmanız çok önemlidir. E-ticaret sitesine sahip olan işletmeler ürün satışlarını ve iş hacimlerini ciddi oranda arttırmaktadır. Bunun sebebi e-ticaret web sitesi ile işletmeler ulaşamadıkları potansiyel müşterilerine daha kolay ve etikili bir şekilde ulaşırlar. Unutulmamalı ki dünyada her sene e-ticaret hacmi %50'den fazla büyümektedir. Bu alanda yatırımınızı yapmakta gecikmeden hemen profesynel bir e-ticaret web sitesine sahip olun.

Barni Web Tasarım olarak sunduğumuz e-ticaret paketimizle hemen bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz. E ticaret paketimizde bulunan 3 adet web sitesinin tamamına sahip olursunuz. Yönetim panelimiz sayesinde dilediğiniz zaman tasarımlar arasında geçiş sağlayabilirsiniz. Barni Web olarak sunduğumuz bu esnek tasarım çalışması sayesinde işletmelerimiz sanal mağazaları için diledikleri zaman kullanabilecekleri web tasarım tercihlerine sahip oluyorlar.

Hayır. E-ticaret paketimizde bulunan web sitelerini yönetebilmek için yazılım bilmenize gerek yoktur. Tüm işletmelerimizin e-ticaret web sitelerini kolayca yönetebilmeleri için kullanımı oldukça basit Türkçe yönetim paneli geliştirdik. Ürünlerinizin fotoğrafını çekin, sitenize yükleyin, açıklamalarınızı yazın, fiyatınızı girin hepsi bu kadar. Yönetim panelli e-ticaret sitesi ile vakit kaybetmeden potansiyel müşterilerinize ulaşın.

Evet. Her şey sizin için en basit şekliyle hazırlandı. ürünlerinizi çok kolay bir şekilde web sitenize yükleyebileceksiniz. Hatta isterseniz indirimler ve kampanyalarda oluşturabileceksiniz.

 

E-ticaret web sitelerimizin

yönetimi ne kadar kolay olsada zaman içerisinde mutlaka teknik destek ihtiyacı duyacaksınız. Bu noktada her zaman ulaşılabilir bir web tasarım ajansı ile çalışmak önemlidir. Müşterilerimizin her ihtiyaçlarında cevap vermek için hazır bekliyoruz.

 

E-ticaret web sitesi fyatı içersinde sanal pos kurulumu dahildir. Siz sadece hangi ödeme kuruluşu yada banka ile çalışmak istediğinizi seçin. Sizin için e-ticaret sitenize sanal pos kurulumunu biz gerçekleştiriyoruz.

E-ticaret sitesi fiyatları en merak edilen sorudur. E-ticaret paketimizin tüm müşterilerimiz için geçerli standart bir fiyatı bulunmaktadır. Ancak bazı koşullarda bu fiyatın üzerine çıkmaktayız. Bu koşullar ürün adedi, içerik yoğunluğu, seo çalışmalarıdır. Standart fiyatımıza dahil hizmetler ve ürün adedi genellikle çoğunluk işletmeye uygundur. Ancak bazı işletmelerin ürün ve içerik yoğunluğu daha farklıdır ve bu da e-ticaret sitesi fiyatını etkilemektedir. Size en doğru e-ticaret web sitesi fiyatını sunabilmemiz için bizimle iletişime geçin.

Hizmet Bölgelerimiz

 

Web tasarım hizmetimiz hakkında merak ettiğiniz her konuyu sizi yormayan kısa bilgilerle cevaplamaya çalıştık. Tecrübelerimize dayanarak en çok duyduğumuz müşteri soruları ile ilgili sorular ve cevapları aşağıda bulunmaktadır.

E-TİCARET DEMOLARI İNCELE
SEO ÇALIŞMASI İSTİYORUM