E-Ticaret Sitesi Yaptırmak

Profesyonel web sitelerinde kaliteli hizmet anlayışıyla çalışan Barni Web tasarım firmaların işletmelerine en uygun web sitesi hizmetini en uygun fiyatlandırma politikası ve kaliteli hizmet ilkesiyle müşterilerine sunmaktadır. Bu bağlamda günümüzde kurumsal web siteleriyle beraber e-ticaret web siteleri de oldukça artan bir sayıda hayata geçmektedir. Bir çok farklı sektörde faaliyet gösteren firma elinde bulunan ürünleri en hızlı şekilde tüketiciye ulaştırmanın yollarını aramakta ve e-ticaret web siteleri burda devreye girmektedir.

Firmalar açısından e-ticaret web siteleri ürünlerini müşterilerine ulaştırmak ve müşteri kitlesini genişletmek için yeni şubeler, çalışanlar ve lojistik masrafları gibi ek ve yüksek maliyetler içerisine girmeden hızlı ve zahmetsiz bir şekikde online olarak sunabilmelerine olanak sağlamaktadır.

E-Ticaret web siteleri ürün tabanlı hizmet veren firmaların satışını yaptıkları ürünlerini hızlı bir şekilde kendi hedef kitlelerine direkt olarak satışını yapmak amacıyla ihtiyaç duydukları web sitesi türüdür. Barni Web Tasarım olarak İzmir merkezli olarak faaliyet göstermekte olup hem Türkiye genelinde hem de yurtdışında bulunan firmalara web sitesi hizmetlerini sunmaktadır. Günümüzün teknolojik gereksinimlerinin gerektirdiği %100 mobil uyumlu e-ticaret web siteleri profesyonel içerik desteğiyle birlikte sunulmaktadır.

E-Ticaret web siteleri firmaların ürünlerini hızlı, kolay ve zahmetsiz bir şekilde hedef kitlesinde ki tüketicilere ulaştırabilmek amacıyla kullandıkları profesyonel bir web sitesi türüdür. E-Ticaret web sitelerinde kurumsal web sitelerine nazaran ürün ve hizmet detaylarından ve firmanın kendisini tanıtan bilgilerden öte direkt olarak satışı yapılan ürünlere ve kategorilerine önem verilmektedir. Bu şekilde satışı yapılan ürünler web sitesini ziyaret eden potansiyel müşteri tarafından hızlıca görülebilmekte ve incelenebilmektedir. 

Günümüzde onlarca işletme ve marka ürünlerinin satışı ve tedarikini internete taşımaktadır. İnternet üzerinden satılan ürünler mağaza ve eleman giderleri olmadan sunulabilme imkanı verdiğinden mağaza fiyatlarına göre daha uygun olarak sunulabilmekte bu durumda tüketicileri giyimden ev dekorasyon ürünlerine, kişisel bakım ürünlerinden kitap kırtasiye veya endüstriyel ürünlere kadar geniş bir ürün yelpazesini internet üzerinden e-ticaret web sitelerinden alışveriş yapmaya teşvik etmektedir.

Barni Web Tasarım olarak İzmir merkezli olarak tüm Türkiye genelinde ve yurtdışında faaliyet gösteren firmalara profesyonel web sitesi hizmetlerini ve ürünlerimizi sunmaktayız. Hemen müşterilerinize hızlıca ürün satışlarınızı yapabileceğiniz e-ticaret 360 ürünümüzle tanışın.

E-TİCARET 360

3 FARKLI PROFESYONEL E-TİCARET SİTESİNİN TAMAMINA HEMEN SAHİP OLUN...

Tüm Deomalarımızı Aşağıda ki Görsellere Tıklayarak İnceleyebilirsiniz.

 

TEKLİF ALIN  

 


TASARIM: CLASSIC

TASARIM: FASHION

TASARIM: STUDIO
İLETİŞİM

Değerli müşterimiz lütfen siparişiniz ile ilgili detayları açıklama kısmına girerek belirtiniz en kısa sürede siparişinize karşılık sizinle iletişime geçilecektir.

İletişim Formu