Özellikler

KOLAY YÖNETİM PANELİ

Web Sitenizin tüm içeriğini kolaylıkla yönetebileceğiniz,sitenizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda düzenleyebileceğiniz,Facebook kolaylığında resim ve videolarınızı ekleyebileceğiniz tam anlamıyla profesyonel bir yönetim paneli.

   

SINIRSIZ HOSTİNG (SUNUCU) ALANI

Sınırsız resim ve video yükleyebilme,sınırsız sayfa ve kategori açabilme,sınırsız ziyaretçi trafiği,sınırsız sayıda kota limitsiz mail hesabı açabilmek gibi sınırsız özelliklere sahip yüksek hızda kaliteli hosting sistemimiz ile web sayfanızı limitsizce kullanın.

   

GELİŞTİRİLMİŞ SEO (ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU) YAPISI

Tamamiyle Google uyumlu site mimarisi,kolay indexlenme,hedef odaklı konumlandırma,işlevsel sistem araçları.Değişen ihtiyaçlarınıza cevap veren bir altyapı.

 

   

MOBİL UYUMLULUK

Tüm tasarımlarımız responsive (mobil uyumlu) bir alt yapı ile hazırlanmış olup web sitenizin internet olan her alanda tüm akıllı cihazlara uyumlu bir şekilde açılmasını sağlar ve bu şekilde hedef kitlenize her ortamda hitab etmenizi sağlar   Şubat 2015'te Google,mobil uyumlu web sitelerinin arama sonuçlarında daha olumlu taranacağının bilgisini açıkladı.  Mobil uyumlu web siteleri böylece daha üst sıralarda konumlanacaktır.  

   

RESİM GALERİ SAYFALARI

Farklı tasarım seçenekleri sunabilen ve saniyeler içerisinde oluşturulabilen resim galeri sayfaları.

 

   

VİDEO SAYFALARI

Videolarınızı zahmetsizce sitenize ekleyin.Tek bilmeniz gereken Kopyala/Yapıştır

 

   

9 PROFESYONEL WEB SİTESİNİN TAMAMINA SAHİP OLACAKSINIZ

Barni Web tasarım bir web platformuna sahiptir.Birden fazla web tasarımını aynı anda sunabilen bu sistem ile bir tıklamayla bir tasarımdan bir diğer tasarıma geçebilir farklı deneyimleri test ederek sizin için en uygun tasarımı belirleyebilirsiniz.

   

BULUT SERVİSİ

Dosyalarınızı internet ortamında barındırın,istediğiniz zaman dilediğiniz yerden ulaşın  ve dilediğiniz kişilerle paylaşın.Tüm bunları pratik ve zaman kaybetmeden anında gerçekleştirin.

   

İZİNLER VE ÜYELER

İçeriğini sadece üyelerinizin görebildiği ''private sayfalar'' ile birlikte özel bilgilerinizi özel kişilerle paylaşın.

   

YORUMLAR

İstediğiniz içeriklere yorum modülü ekleyin ve sadece onay verdiğiniz yorumları yayınlayın.

   

BLOG-HABER VEYA KAMPANYA SAYFALARI

Sınırsız içerik barındırabilme özellikli 'Haber-Blog-Duyuru' sayfaları ile fikirlerinizi ve haberlerinizi tüm dünya ile paylaşın.

   

İHTİYAÇLARINIZA ÖZEL ÇÖZÜMLER

Birbirinden şık web tasarımları ile daha güçlü bir kurumsal kimlik edinin.Ürün ve hizmetlerinizi profesyonelce tanıtın.Global müşterileriniz için ingilizce desteği verin web sitenizi facebook kolaylığında yönetin.

Yabancı Dil Seçimi Ek Ücrete Tabi'dir.